Про компанію

Переваги СКАЙ МОТОРС+

ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ

В автоцентрі з посмішкою Вас зустрінуть кваліфіковані консультанти, які дадуть відповіді на всі запітання, проінформують про найактуальніші акційні пропозиції та умови придбання автомобіля бренду Nissan.

ПРИДБАННЯ АВТОМОБІЛЯ У ЛІЗИНГ АБО КРЕДИТ

СКАЙ МОТОРС+ пропонує своїм клієнтам придбати автомобіль у кредит або лізинг. Наші фінансові консультанти з радістю допоможуть Вам вибрати саме ті кредитні або лізингові умови, які максимально задовольнять Ваші потреби, заощаджуючи час і кошти.

СТРАХУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ ТА TRADE-IN

Оформлюйте страховку на придбаний автомобіль прямо в автоцентрі. Також, Ви можете скористатись послугою Trade-in для Вашого старого автомобіля — вигідно, швидко та надійно. Ми допоможемо Вам вигідно обміняти старий автомобіль на новий Nissan з доплатою. А наші кваліфіковані фахівці потурбуються про те, щоб максимально спростити для Вас цей процес.

ВІДДІЛ ПО РОБОТІ З КОРПОРАТИВНИМИ КЛІЄНТАМИ

Відділ корпоративних продажів завжди готові ефективно та повною мірою задовольнити потреби кожного корпоративного клієнта. Наші фахівці вислухають Ваші побажання і підготують комерційну пропозицію, що відповідає індивідуальним вимогам. Ми задовольнимо будь-які потреби вашого автопарку. Завдяки великому досвіду роботи на автомобільному ринку, готові взяти участь у тендері на придбання автомобілів.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС

Великий сервісний центр на 22 поста, площею близько 1000 кв. м., укомплектований новітнім підіймальним та діагностичним обладнанням. Персонал СТО постійно удосконалює свої навички в навчальних центрах Nissan і завжди в курсі останніх нововведень та тонкощів ремонту автомобілів. Комфортна зона відпочинку для клієнтів, з можливістю спостерігати за поточним ремонтом свого автомобілю, подивитися телевізор, випити чашечку кави та просто відпочити.

БРОШУРИ