Технічне обслуговування і ремонт

ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ NISSAN

Усі майстри Nissan пройшли спеціалізоване навчання та гарантують високу якість обслуговування вашого автомобіля.

Вони використовують оригінальні запасні частини Nissan, які відповідають найвищим критеріям якості. Запасні частини з такими самими специфікаціями встановлюють на нові автомобілі Nissan на конвеєрі.

І пам'ятайте, що проведення технічного обслуговування в офіційного дилера Nissan дозволяє продовжити дію програми технічної допомоги на дорогах Nissan Assistance на 1 рік до наступного регламентного обслуговування, навіть після закінчення терміну гарантії на автомобіль.

Регламентне обслуговування та ремонт проводяться дилерами Nissan з використанням оригінальних запасних частин Nissan. На роботи та запасні частини діє гарантія 12 місяців.

ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД / ПОПЕРЕДНІЙ ТЕХНІЧНИЙ ОГЛЯД

ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Всі автомобілі повинні відповідати мінімальним нормам безпеки і допустимого рівня вмісту CO/CH у вихлопі нормам токсичності.

Якщо вік вашого Nissan 3 роки або більше, вам необхідно проходити регулярний технічний огляд. Мета огляду — переконатися у справності всіх систем вашого автомобіля, його безпеці та відповідності екологічним вимогам законодавства.

Ми можемо проводити не тільки технічне обслуговування, а й організувати попередній технічний огляд вашого Nissan, щоб забезпечити проходження технічного огляду.

БРОШУРИ